Metropolia Tokio

Metropolia Tokio to jedna z atrakcyjniejszych metropolii na świecie. Położona jest w regionie Kanto, na japońskiej równinie na wyspie Honsiu. Przy ujściu rzeki Sumida do Zatoki Tokijskiej. Układ metropolii obejmuje bardzo wiele miejscowości na zachód od miasta nazywanego „Region Tama”, jak i tego niezurbanizowanego, który obejmuje obszary górskie. Wschodnia część miasta położona jest na płaskim … „Metropolia Tokio”

Read More

Światowe centrum mody – Londyn

Londyn to światowe centrum mody, życia towarzyskie oraz biznesu. Jest to światowe największe centrum finansowe świata. Aż 30% światowego obrotu walutami, jest koordynowane właśnie w Londynie. W Londynie skupia się 40% światowego obrotu Eurobondow. Londyn pod względem administracyjnym podzielony jest na 32 dzielnice. A także autonomiczne City. City składa się z 12 części i należą … „Światowe centrum mody – Londyn”

Read More

Rewal – piękne i urokliwe miejsce

Miejsc do zwiedzania w naszej ojczyźnie jest naprawdę dużo. Można pojechać na wieś, na Mazury, w góry, czy spędzić swoje wakacje w jakimś mieście, pozwiedzać budynki, bądź zostać w swoim domu i zaoszczędzić na wyjeździe. Jednak zdecydowana ilość osób pragnie spędzić swoje wakacje czynnie i wyjechać nad morze. Właśnie tam , aby nie przepłacać za … „Rewal – piękne i urokliwe miejsce”

Read More

Najpiękniejsze miasto – Paryż

Paryż jest jednym z najpiękniejszych miast świata. To właśnie tu tłumnie zjeżdżają osoby z całego świata. Można podziwiać najpiękniejsze zabytki a także podziwiać historię tej światowej stolicy kultury. Paryż o każdej porze roku jest tłumnie odwiedzany, przez turystów z całego świata. To właśnie tutaj zlokalizowane są najwspanialsze zabytki a także atrakcje turystyczne. Co roku do … „Najpiękniejsze miasto – Paryż”

Read More

Rewal – plaża i atrakcje

Kurort który warto zwiedzić, chodź by dla chwili relaksu, oraz dla świetnej opalenizny to Rewal. Właśnie ten kurort, chwalą sobie wszyscy poprzedni wczasowicze, którzy chętnie wracają do Rewal, kiedy tylko nadarzy się okazja. Pokoje Rewal nie są drogie, dlatego coraz więcej osób wynajmuje pokoje nad morzem, jak i noclegi nad morzem, ponieważ są one blisko … „Rewal – plaża i atrakcje”

Read More

Miasto z tradycjami – Moskwa

Moskwa to miasto z tradycjami, stolica Rosji, o bardzo ciekawej historii. Mnóstwo tu zabytków, a także ciekawych miejsc, wartych obejrzenia. Jest to główna siedziba najważniejszych władz państwowych oraz prezydenta Rosji. Uważa się, że Moskwa jest jednym z niekwestionowanych stolic kulturalnych. W dalszym ciągu jest jednocześnie symbol imperium radzieckiego. Warto obejrzeć Kreml Moskiewski, Plac Czerwony a … „Miasto z tradycjami – Moskwa”

Read More