Tradycje we Wigilię

W ten jeden, wyjątkowy dzień, warto więc go spędzić w wyjątkowej atmosferze. Ten dzień Wigilii jest bardzo bogaty w zwyczaje a także zabobony. Warto zatem zapoznać się z nimi i wcielić je w życie. Według wierzeń i podań zabobony mają magiczną moc i powinny być przestrzegane. Już dziś warto zapoznać się z bardzo licznymi przesądami, … „Tradycje we Wigilię”

Read More

Kolejne przesądy wigilijne

Boże Narodzenie to jeden z najatrakcyjniejszych świat. Jeśli dzień ten będzie spędzony według tradycji wówczas można spodziewać się, że atmosfera będzie taka sama podczas kolejnego roku. Jeśli dzień ten będzie upływał w miłej i szczęśliwej atmosferze, można spodziewać się, że wywróży to szczęście. Jednym z przesądów, które trzeba przestrzegać jest to, aby do mieszkania pierwszy … „Kolejne przesądy wigilijne”

Read More

Wigilia w gronie najbliższych

Wigilia jest jednym z najwspanialszych dni w roku. Warto ten dzień spędzić w gronie najbliższych. Dzień Wigilii powinien przebiegać w naprawdę wyjątkowej atmosferze. Dla wszystkich gości oraz rodzinny przygotowane są zestawy pysznych potraw a także mix niespodzianek. Uważa się, że dzień Wigilijny posiada magiczną moc. Według zwyczaju w tym dniu nie powinno się szyć, tkać … „Wigilia w gronie najbliższych”

Read More

Magiczna noc

Wigilia to jeden z najwspanialszych dni w roku. Warto zatem już dziś zacząć przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Dzień ten powinno się spędzać w gronie rodzinnym, aby atmosfera była wspaniała i aby dzień ten pozostał na długo w pamięci. Dzień wigilijny jest naprawdę wyjątkowy, od wieków przygotowania do niego trwają latami. Na wszystkich domowników czeka … „Magiczna noc”

Read More