Obrączki ślubne

Obrączki ślubne należą do biżuterii ślubnej, która wybierana jest w pierwszej kolejności prze przyszła parę młodą. Wybór tego jedynego, niepowtarzalnego krążka, z którym młodzi będą związani do końca życia, może być kluczowym momentem, do którego młodzi powinni być przygotowani. Biżuteria ślubna gwarantuje ogrom wzorów, kolorów i tworzyw, z których obrączki zostaną wykonane.

Możliwe są do nabycia warianty jednokolorowe, dwukolorowe i wielokolorowe. Bez wątpienia możliwość wyboru mieszanki kolorów może zaskoczyć niejedną przyszłą pannę młoda, która nie orientuje się w dostępnym w sklepach asortymencie. Do tego ważne jest zdecydowanie, z czego obrączki mają być wykonane. Oczywiście tradycyjną opcją jest żółte złoto, zaraz po nim białe i czerwone.

Tańszą wersją jest srebro, coraz częściej doceniane przez młodych. Zaś najdroższą obecnie opcją jest biżuteria wykonana w całości z platyny, która jest najtrwalsza i stanowiąca konkurencję dla tradycyjnych modeli obrączek. Największa popularnością cieszą się jednak obrączki wykonane z żółtego złota z dodatkami cyrkonii w damskim wariancie.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *