Moda na ekranie telewizora

Programów telewizyjnych, które w całości poświęcone są modzie jest niewiele. Jednakże bardzo dużo elementów mody i wątków jej poświęconych można obejrzeć w wielu rożnych produkcjach. Modą zajmuje się Tomasz Jacyków między innymi w programie Dzień dobry tvn. Tomasz Jacyków jest kontrowersyjną osobą, ale na damskiej modzie naprawdę się zna. W programie między innymi informuje Polki … „Moda na ekranie telewizora”

Read More

Ubrania z odzysku

Panie, które nie mają wystarczających środków na koncie a lubią i chcą robić zakupy uzupełniające ich garderobę mogą spełniać swe zachcianki odwiedzając second handy. Second handy są inaczej nazywane lumpeksami lub po prostu sklepami z używaną odzieżą. Są to sklepiki, gdzie odzież sprzedawana jest na wagę i ma zawrotnie niską cenę. Towarem są ciuchy używane, … „Ubrania z odzysku”

Read More

Kobieta z Cubus-a

Pierwsze co kojarzy mi się z nazwą znanej marki ubrań, między innymi dla kobiet, Cubus to drożyzna. Cubus jest jednym z sieciowych sklepów, który w swoim asortymencie ma odzież. I choć jest to znany sklep i posiada swoją rzesze stałych kupujących to dla mnie odzież cubusowska jest niezasłużenie wychwalana i przesadnie reklamowa. Po pierwsze towar … „Kobieta z Cubus-a”

Read More

Aktualne trendy odzieżowe

Z roku na rok, z sezonu na sezon zmienia się to w czym należy chodzić, aby być trendy. Każdy sezon wyróżnia się przede wszystkim innymi kolorami, skrojeniem ubrania czy jego długością. O to by być modnie ubraną i podobać się sobie, ale także i otoczeniu w większym stopniu dbają kobiety. Dlatego też to paniom poświęcana … „Aktualne trendy odzieżowe”

Read More

Możliwości ciuchomanii

Sklepów z damską odzieżą jest oszałamiająca ilość. Nikogo to nie dziwi, albowiem niemal każda kobieta uwielbia ciuchy, zmieniać je, przymierzać, kupować i wciąż ich jest mało. Najchętniej kupowane ubrania u kobiet to te z sieciowych sklepów znanych firm. Do takich sklepów należą przede wszystkim H&M, Orsay, Cubus, Tally Weijl, Top Secret, New Yorker czy Reserved. … „Możliwości ciuchomanii”

Read More

Moda w H&M

Jednym z sieciowych sklepów w którym mogą i bardzo chętnie ubierają się kobiety jest H&M. Marka H&M proponuje ubrania dla kobiet w każdym wieku zarówno maleńkich dziewczynek, nastolatek, młodych kobiet jak również dojrzałych pań. Marka H&M jest ogólnie bardzo znana, swoje punkty ma w Polsce i za granicą. Damska moda H&M to między innymi Modern … „Moda w H&M”

Read More